Zahájení nového školního roku 2024/2025

Prázdniny skončily a nový školní rok je tu!

Tradiční zahájení proběhlo ráno před školou, kde se společně sešli žáci, rodiče i učitelé, aby společně přivítali nový školní rok 2024/2025. Atmosféra byla plná radostného očekávání i trochu nervozity, zejména u našich nových prvňáčků.

Po úvodním proslovu ředitelky školy proběhlo představení učitelů, kteří budou žáky v tomto roce provázet. Největší pozornost samozřejmě patřila prvňáčkům, kteří se poprvé setkali se svou paní učitelkou a spolužáky. Každý z nich byl srdečně přivítán a symbolicky jim byl předán malý dárek na památku tohoto důležitého dne.

Nyní už se všichni těší na nové zážitky, učení a dobrodružství, která na ně v následujících měsících čekají. Přejeme všem úspěšný a radostný školní rok!

Foto ze zahájení můžete sledovat: ZDE