Vítejte v novém školním roce 2024/2025

Milí žáci, vážení rodiče a přátelé školy,

s příchodem září přichází i nový školní rok. Doufáme, že jste si všichni letošní prázdniny užili a můžeme se společně vrhnout vstříc novému školnímu roku. Čeká nás rok plný novinek, výzev, ale i příležitostí.

Chtěli bychom vás informovat o přechodu na novou elektronickou aplikaci Bakaláři, která nám umožní zlepšit komunikaci mezi školou a rodiči a zajistí snadnější přístup k informacím o prospěchu a docházce vašich dětí. Pomocí této aplikace budete moci jednoduše sledovat studijní výsledky a účast vašich dětí na vyučování, stejně jako získávat důležité zprávy od vedení školy a třídních učitelů. Přihlašovací údaje do aplikace předají  dětem třídní učitelé v úterý, rodičům prvňáčků v pondělí.

Novinkou bude i přihlašování do kroužků školní družiny (zájmová odpoledne), které bude probíhat elektronicky na webu školy. Bližší informace sledujte na webu, v sekci ŠKOLNÍ DRUŽINA.

Chtěli bychom popřát všem našim žákům mnoho úspěchů a radosti z učení. Pamatujte, že škola není jen o známkách, ale také o získávání nových dovedností a přátelství. Věříme, že každý bude mít příležitost dosáhnout svého plného potenciálu.

Děkujeme vám za vaši důvěru a podporu. Těšíme se na úspěšný školní rok a vzájemnou spolupráci.

S přátelským pozdravem,
vedení školy